19069.
420. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
50 000 Ft
135,14 EUR, 147,06 USD
Ezüst (Ag) keretes (lemez vastagság cca. 0,7mm) asztali tükör, kitámasztó sérült, kopott, jelzett, sérült etikettel jelzett: Wintermantel és Szombathy. 36x29 cm, súly: nem meghatározható.