Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, brutt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~2000023/Aranyozott-ezustAg-karkoto-szines-kovekkel-jelzett-h-17-cm-brutto-15-1-g~II2634364
2634364
19142
420
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g
: karap_norbert