Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Krétai Minotaurusz. Varga Mátyásnak Nemzeti Színházi Szerződése 50. évfordulóján. 1985. Bronz, fára applikálva, jelzett, a furnér szélén kis sérüléssel 29x24cm