Plakát Tételek száma: 180
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2526511
14887
420
4200
Posters
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, szélén apró sérülésekkel. 63x33 cm. 2660176
14888
420
Posters
3 db MSZMP propraganda osztály plakát 120x32 cm 2516326
14889
420
Posters
Bánya. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, törésnyommal. 52x34 cm. 2586666
14890
420
Posters
Akiket a forró szenvedély hevít, moziplakát, filmplakát, 1979, rendező: Giorgio Capitani, hajtva 60x40 cm. 2516298
14891
420
3400
Posters
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm. 2657137
14892
420
Posters
1991 Lucky Luke, nagyméretű filmplakát, moziplakát, rendezte és főszerepben: Terence Hill, alján kis sérülés, 97x67 cm 2558657
14893
420
3400
Posters
cca 1960 Vidámabb a pihenés, retro kisplakát, ofszet, papír, Játékkártyagyár és nyomda Bp., Állami Hirdető, lapszéli apró szakadásokkal, 24×16,5 cm 2563231
14894
420
3400
Posters
Szűr Szabó József (1902-1993): Költözünk! Tabi László Különleges világnap c. darabjával. Kisplakát/villamosplakát. Ofszet, papír. 23x16 cm 2623705
14895
420
Posters
Darvas Árpád (1927-): Vas- és Edénybolt N.V (Vasedény). Villamosplakát, kisplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szoóikra Nyomda, 23,5x16,5 cm 2655028
14896
420
4400
Posters
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Köss szerződést cukorrépatermelésre! villamosplakát, 23×16 cm 2654983
14897
420
4400
Posters
Tomaska Irén (1929-2005): "Percek alatt kész és remek a konzervleves", villamosplakát, szakadásokkal, 23,5×16,5 cm 2654981
14898
420
4400
Posters
Ez a Sláger Ananász krémcsokoládé, Kakós krémcsokoládé, villamosplakát, 23,5x16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft