Szt Lukács fürdő. Art deco plakát v. reklámterv, 1925-35 körül. Tempera, akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, kissé sérült (felületi festék lepergéssel. Jelzés nélkül. 31x24 cm.
Urai fabetét, plakátterv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap sarkaiban apró lyukakkal (feltehetően rajzszög által ütött). 47x33 cm
cca 1950 Magatartás vegyi támadás esetén, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kissé foltos, 56x82 cm