Órák Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2663153
11877
420
Watches
Piros LED digitális férfi karóra, fém szíjjal, működik, hátoldalán karcokkal. d: 35mm 2665285
11878
420
Watches
cca 1950 Doxa kézi felhúzós férfi karóra. Működő szerkezettel, karcolt számlappal, bőr szíjjal. d: 36 mm 2653157
11879
420
Watches
Raketa mechanikus, 16 köves szovjet óra, fém óraszíjjal, működik. D: 35 mm 2663351
11880
420
3200
Watches
Ezüst (Ag) tokos karóra, a tok hátoldalán vésett felirattal: "Nehogy Londont elfeledd, Rothermere. London, 1929, Szt. István Nap". (Harold Harmsworth (Lord Rothermere), a magyar revíziós törekvések pártolója adományozta a Szent István napi díszmisét követően a londoni jamboree-n résztvevő magyar cserkészcsapat tagjainak). Kopott számlappal, nem működik, 35x25 mm 2663156
11881
420
Watches
Anker digitális férfi karóra, fém szíjjal, működik, d: 32mm 2659348
11882
420
Watches
Tissot digitális és analóg karóra, működik, műanyag szíjjal, kopásnyomokkal, d: 22 cm 2660740
11883
420
Watches
Karóra tétel: 2 db kvarc karóra (Marvin, Citizen), 5 db vegyes fém óraszíj, egy hiányos gyerek óra 2655885
11884
420
Watches
2654785
11885
420
Watches
7 db női óraszerkezet, néhány működik, d: kb. 20 mm 2653755
11886
420
28000
Watches
Raymond Weil 18K aranyozott óra, kvarc, működik, jelzett, aranyozott fém szíja enyhén kopottas, üveglap szép állapotban, d: 30 mm 2609843
11887
420
24000
Watches
Vekker / ébresztőóra gyűjtemény, mechanikusan teljesen felújított, (Slava, Mom,) olajozva, perselyezve. 13db 2624731
11888
420
Watches
Swatch jellegú modern kvarc óra , dobozában, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft