Nyomtatványok

Tételek száma: 381

14456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 5 db díszes levélpapír, belőle 3 db megírt, közte litho
14457.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1900 Kutscher Szilveszter árjegyzék lószerszámveretékek és kellékek, hadifelszerelési alkatrészek, táska és bőröndveretek, kocsifénymázak és kocsilámpák, szíjgyártó- nyerges- és kárpitosműszerekről, félvászon sérült kötésben és alján foltos lapokkal
14458.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
cca 1900 Ricordo di Firenze, Roma, Genova, Venice 5 db képes és képeslapos leporelló / 5 picture and postcard booklets
14459.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1900-1922 Vegyes szentkép tétel, kb. 20 db, különféle méretben
14460.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
1900 Magyarok Társas Kirándulása az 19000-ik évi Párisi Világkiállításra, 4p
14461.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900-1910 Villach und Umgebung, képes album, Verlag Würthle & Sohn Wien-Salzburg-München, sérült papírkötésben, 33x23 cm
14462.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 Album der Ostseebäder, képes album, Globus Verlag Berlin, félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, 34x27 cm
14463.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 The Catholic University of America, Washington D.C., angol nyelvű, képes ismertető füzet, kissé sérült, foltos papírkötésben
14464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapméret: 36x25 cm
14465.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
14466.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1902 Karánsebes (Caransebe?,Karansebesch), Raport periodic despre cartile, ornatele si recvisitele bisericesci care se afla de venzare in Tipografia si Librari diesana din Caransebes. Editura Tipografiei si Librariei diecesane din Caransebes 1902. Anul IV. N. 4., román nyelvű árjegyzék, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált, 29 p.
14467.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft