Nyomtatványok Tételek száma: 381
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2443531
14757
420
Printed Materials
Der aussere Burgplatz Bécs, színes nyomat, üvegezett fa keretben. 20x25 cm 2660631
14758
420
Printed Materials
Album artistique: Paris et ses environs. 40 látképpel, angol és francia nyelven feliratozva, kissé kopott papírkötésben 2660931
14759
420
Printed Materials
Nagyobb kartondoboznyi vegyes papírrégiség 2661331
14760
420
Printed Materials
7 db vegyes erotikus újság 2660246
14761
420
Printed Materials
Receptgyűjtemény, vegyes, régi és modern, kézzel írt és nyomtatott füzetek, lapok, receptkártyák 2627152
14762
420
Printed Materials
Jelzés nélkül: Sávok, nyomat, paszpartuban, 13×26 cm 2666291
14763
420
Printed Materials
Darwinismus, Meyers Konversations-Lexikon. Színes litográfia, papír. Modern paszpartuban, 26x21 cm 2666299
14764
420
Printed Materials
Egyiptomi művészet I., illusztrált melléket a Pallas Nagy Lexikonából. Színes litográfia, papír. Modern paszpartuban, 26,5x21,5 cm 2666304
14765
420
Printed Materials
Mineralien und Gesteine (Ásványok és kőzetek), Meyers Konversations-Lexikon. Színes litográfia, papír. Modern paszpartuban, 26x21 cm 2666309
14766
420
Printed Materials
Magyar díszítmények I., illusztrált melléket a Pallas Nagy Lexikonából. Színes litográfia, papír. Modern paszpartuban, 28,5x21 cm 2666322
14767
420
Printed Materials
Drágakövek, illusztrált melléket a Pallas Nagy Lexikonából. Színes litográfia, papír. Modern paszpartuban, kissé foltos, 25,5x21 cm 2666332
14768
420
Printed Materials
Magyarország kis- és középcímere, illusztrált melléket a Pallas Nagy Lexikonából. Színes litográfia, papír. Modern paszpartuban, 30x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft