1929 A Toll 1929. okt. 27, I. évf. 28. sz. Szerk.: Zsolt Béla. A címlap illusztrációja Berény Róbert munkája. A borítón címkével, pecséttel. Szakadt, sérült, benne tollas bejelölésekkel.
cca 1930-1940 Képes magyar történelem, irodalom és művészet + Utazás Erdélyben, a Szent István Cikóriagyár 2 db gyűjtőalbuma (1. és 2. sz. füzet), beragasztott képekkel (nem teljes), sérült borítóval
cca 1930-1940 A világ összes államainak egyetemes zászlógyűjteménye. Felajánlja a Turul Cipőgybr Rt. Budapest. Bp., Wodianer-ny., 8 sztl. Félvászon-kötésben.
cca 1930 Roma - Budapest. Olasz nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált idegenforgalmi prospektus. Bp., Edizione dell'Ufficio Turistico Municipale, 9x12 cm
cca 1930-1940 A Magyar Általános Takarékpénztár Rt. vidéki fiókjai (Szeged, Gyöngyös, Kecskemét, Kispest, stb.), kartonra kasírozott kivágás, nyomat, 25,5x20,5 cm
cca 1930-1940 A kispesti Wekerle-telep (építtette id. Wekerle Sándor pénzügyminiszter 1900-1913 között), kartonra kasírozott kivágás, nyomat, 25,5x20,5 cm