cca 1914-1918 Az Érdekes Újság 4 db I. világháborús képe (Hírt hoz a léggömb, Fürdés orosz bföldön, A sebesült imája, A montenegrói hegyek között). A Légrády Testvérek kiadása (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése).Fénynyomat, papír, egyik lap széle kissé foltos, 27x20 cm
cca 1929 Szovjet kozák saska, a markolaton stilizált szovjet címerrel, jelzett, kis csorbákkal, a felületén sérülésnyomokkal, a markolatfej kissé laza, a tok sérült, javított, pengehossz: 80 cm, teljes kardhossz: 93,5 cm, tok hossz: 84 cm
cca 1885-1943 Vegyes katonai papírrégiség tétel, 2 db:
1885 Ferdinánd Ágost Ferenc Anta portugál király és száz herceg halála kapcsán elrendelt udvari gyász értesítője;
cca 1943 Ismertetés a "Honvédelmi Munkaszervezet" feladatáról és működéséről, 6 p.
cca 1921 Hadtörténelem folyóirat mellékletei, I. világháborús hadmozdulatokat bemutató térképek, hadrend, és képmelléklet, 9 db, változó állapotban, különféle méretben