Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 339

Rajki László (1939- ) 1979. 1912-1973 / Darvas József irodalmi emlékdíj Orosháza - Dumitrás Mihály Alapítványa kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1-
31245.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rajki László (1939- ) 1985. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina
31246.

Rajki László (1939- ) 1985. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rajki László (1939- ) 1990. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina
31247.

Rajki László (1939- ) 1990. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rajki László (1939-) 1992. MÉE Móricz Zsigmond emlékbizottság / 1879 Tiszacsécse - 1942 Leányfalu bronz emlékérem (42mm) T:1,1-
31248.

Rajki László (1939-) 1992. "MÉE Móricz Zsigmond emlékbizottság / 1879 Tiszacsécse - 1942 Leányfalu" bronz emlékérem (42mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16
Rajki László (1939- ) 2001. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina
31249.

Rajki László (1939- ) 2001. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rajki László (1939- ) 2002. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina
31250.

Rajki László (1939- ) 2002. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rajki László (1939-) DN Sinka István 1897-1969 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-
31251.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Reményi József (1887-1977) 1937. A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937 Br emlékérem tokban (70mm) T:1- ph. HPII 2290.
31252.

Reményi József (1887-1977) 1937. "A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937" Br emlékérem tokban (70mm) T:1- ph. HPII 2290.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Renner Kálmán (1927-1994) 1969. A Magyar Tanácsköztársaság 50. évfordulójára egyoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2
31253.

Renner Kálmán (1927-1994) 1969. "A Magyar Tanácsköztársaság 50. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Renner Kálmán (1927-1994) 1977. Sopron 1277-1977 kétoldalas bronz emlékérem, műanyag Állami Pénzverő Budapest tokban (60mm) T:1
31254.

Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" kétoldalas bronz emlékérem, műanyag "Állami Pénzverő Budapest" tokban (60mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. 175 éves az Alma Mater - Sopron 1983. ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983. silver patinated Br commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error
31255.

Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." silver patinated Br commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. Szigetvár ostroma 1566 / Szigetvár felszabadulásának 300. évfordulója 1689-1989 ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1-
31256.

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566 / Szigetvár felszabadulásának 300. évfordulója 1689-1989" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft