Philippe Charriol Paris, mandzsettagomb, eredeti dobozában, kopásokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Philippe-Charriol-Paris-mandzsettagomb-eredeti-dobozaban-kopasokkal-jelzett-Tanusitvannyal~II2658821
2658821
12235
420
Flea Market
Leírás: Philippe Charriol Paris, mandzsettagomb, eredeti dobozában, kopásokkal, jelzett. Tanúsítvánnyal.
: tm