15196.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
D. Schmid, Elmar: Nymphenburg. München, 1979, Süddeutscher Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, dohos.