2 000 Ft
10
Thompson, Dorothy: I Saw Hitler! New York, 1932, Farrar & Rinehart. ElsÅ‘ kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Az eredeti papÃrborÃtó szétvált, sérült, kissé hiányos állapotban megvan.