Dr. Csillag Ferenc: Kardok történelmünkben. Bp., 1971, Zrínyi. Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500007/Dr-Csillag-Ferenc-Kardok-tortenelmunkben-Bp-1971-Zrinyi-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-ki~II2665585
2665585
15739
420
Books: History
Leírás: Dr. Csillag Ferenc: Kardok történelmünkben. Bp., 1971, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: nagy_andras