Jaloveczky Péter: A kis vegyész. Egyszerűbb vegytani eszközök készítése, kísérletezés, elemzések. Bp., 1935, Singer és Wolfner Irodalmi Int. Kiadói sérült papírkötésben, a kötés elvált.
A csecsemő- és gyermekgyógyászat tankönyve. Ford. és magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Török Gábor. Előszóval ellátta: Hainiss Elemér. Szeged, 1936., Ablaka György. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
88 színes oldal sorozat 8 kötete: Házunk, kertünk madarairól, a Tengerek ékszereiről, A déligyümölcsökről, A vízi- és a mocsári növényekről, A sziklakerti növényekről, A rózsákról, Az évelőkről, A nappali lepkékről. Bp., 1981-1988., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötések.
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal.