L'Eplattenier Imre: A gyümölcsös és szőlő helyes ültetése és kezelése. Székesfehérvár,(1938),Gyurkovits Ferenc,(Minerva-ny.) Kiadói foltos papírkötés, az utolsó lap szélén hiánnyal.
Karl Russ: Der Kanarienvogel. Seine Naturgeschichte, Pflege und Zucht. Magdeburg, 1901 Creutz'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált, 3 egészoldalas chromolitográfiával. Átkötött félvászon-kötés, a címkép és címlap kijár.
Dr. Horvai Lajos: A cukorbeteg kosztja. Bp., 1932, Novák Rudolf és Társa, 54+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel.
Kertművészet a régi magyar kertészeti folyóiratokban. 1857-1944. Repertórium. Összeáll: Alföldy Gábor és Zolnai Dóra. Szerk. és az előszót írta: Galavics Géza. Bp., 1997., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. Kiadói papírkötés.