Tétel

Kikiáltási ár:

18 000 Ft
46,15 EUR, 47,37 USD

Leírás:

Heinrich Heine's Werke. Herausgegeben von Heinr. Laube. Illustrirt von Wiener Künstlern. I-VI. köt. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reitzer & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.; 4+375+3 p.; 4+376+4 p.; 4+378+2 p.; 4+377+3 p. Teljes sorozat! Gazdag fekete-fehér képanyaggal, F. W. Bader fametszeteivel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon díszkötés (Buchbinderei Hermann Scheibe, Wien), festett lapélekkel, a borítókon helyenként sérülésekkel, kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé sérült lappal, de nagyobbrészt jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.