16663.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Szabó Magda 3 könyve: Megmaradt Szobotkának. Bp., 1983, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Für Elise. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Freskó; A szemlélők. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.