Champigneulle: Art nouveau - Jugendstil - Szecesszió. Ford:: Pődör Lás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500009/Champigneulle-Art-nouveau-Jugendstil-Szecesszio-Ford-Podor-Laszlo-Koos-Judit-fuggelC3~II2653614
2653614
16821
420
Books: Architecture, Art
Leírás: Champigneulle: Art nouveau - Jugendstil - Szecesszió. Ford:: Pődör László. Koós Judit függelékével és utószavával. Bp., 1978., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
: nagy_andras