16711.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma,[1904], Kner Izidor, 199+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, préselt, egészvászon-kötés, Kner-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (21/22) sérült, hiányos.