https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 346

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés.
16642.

Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
12
Murádin Jenő: Nagybánya. A festőtelep művészei. Bp. - Miskolc, 2001, Missionart Galéria, 118 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban..
16643.

Murádin Jenő: Nagybánya. A festőtelep művészei. Bp. - Miskolc, 2001, Missionart Galéria, 118 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban..

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
12
Csáki László-Piller István-Orosz Enikő: Zsebmozi. Pocket Kino. Bp., 1998., Magyar Fotográfiai Múzeum.
16644.

Csáki László-Piller István-Orosz Enikő: Zsebmozi. Pocket Kino. Bp., 1998., Magyar Fotográfiai Múzeum.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.  A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.
16645.

Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, átlátszó védőborítóban.
16646.

S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, átlátszó védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban
16647.

Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16648.

Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Wehner Tibor: Melocco Miklós. Bp., 2005, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16649.

Wehner Tibor: Melocco Miklós. Bp., 2005, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
ManMade Planet. Photographien von Wolfgang Volz. Hrsg. von Bernhard Mensch und Peter Pachnicke. Bp.-Schloss Oberhausen, 2004., Ludwig Museum .- Ludwig Galerie. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16650.

ManMade Planet. Photographien von Wolfgang Volz. Hrsg. von Bernhard Mensch und Peter Pachnicke. Bp.-Schloss Oberhausen, 2004., Ludwig Museum .- Ludwig Galerie. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Somhegyi Zoltán: Cím nélkül. Nyomdafesték ofszetpapíron. Válogatás a Szalóky Gyűjteményből / Untitled. Printers ink on offset paper. Selected works from the Szalóky Collection. Bp., 2011., Gabo, (Gyoma, Kner-ny.) Sulyok Miklós fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16651.

Somhegyi Zoltán: Cím nélkül. Nyomdafesték ofszetpapíron. Válogatás a Szalóky Gyűjteményből / Untitled. Printer's ink on offset paper. Selected works from the Szalóky Collection. Bp., 2011., Gabo, (Gyoma, Kner-ny.) Sulyok Miklós fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Restaurátor. Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Szerk.: Görbe Katalin. Bp., 2002., Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16652.

Restaurátor. Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Szerk.: Görbe Katalin. Bp., 2002., Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátorképző Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
3
A kölcsönös hatások körei. Circles of Interference. Kassák Múzeum Budapest. Marinko Sudac Gyűjtemény. Szerk.: Marinko Sudac. Zágráb-Bp., 2012., Petőfi Irodalmi Múzeum - Kassák Múzeum - Avantgárdkutató Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.
16653.

A kölcsönös hatások körei. Circles of Interference. Kassák Múzeum Budapest. Marinko Sudac Gyűjtemény. Szerk.: Marinko Sudac. Zágráb-Bp., 2012., Petőfi Irodalmi Múzeum - Kassák Múzeum - Avantgárdkutató Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz