https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 346

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nagy Pál: Journal in-time 1974-1984. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítója által Lugosi (Lugo) László (1953-2021) fényképész, művészeti szakíró részére DEDIKÁLT példány.
16630.

Nagy Pál: Journal in-time 1974-1984. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítója által Lugosi (Lugo) László (1953-2021) fényképész, művészeti szakíró részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Sarah Mucha: Alfons Mucha. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + szórólap és belépő, Mucha Múzeum, Prága
16631.

Sarah Mucha: Alfons Mucha. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + szórólap és belépő, Mucha Múzeum, Prága

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Ioana Vlasiu, Székely Sebestyén György: Boema. Fiatal kolozsvári művészet a két világháború között. Székely Sebestyén György művészettörténész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Kolozsvár, 2011, Quadro Galéria. 249 p. Magyar, román és német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Tasso Marchini, Fülöp Antal Andor, Szervátiusz Jenő műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16632.

Ioana Vlasiu, Székely Sebestyén György: Boema. Fiatal kolozsvári művészet a két világháború között. Székely Sebestyén György művészettörténész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Kolozsvár, 2011, Quadro Galéria. 249 p. Magyar, román és német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Tasso Marchini, Fülöp Antal Andor, Szervátiusz Jenő műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Gótikus szárnyasoltárok a középkori Magyarországon. Állandó kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában. Írta és a képanyagot összeállította: Török Gyöngyi. Bp.,2005, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16633.

Gótikus szárnyasoltárok a középkori Magyarországon. Állandó kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában. Írta és a képanyagot összeállította: Török Gyöngyi. Bp.,2005, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
6
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16634.

Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Kaindl, Kurt: Wurzmühle. Industriearchäologie aus dem oberen Waldviertel. Fotodokumentation. Mit Texten von Harald Waitzbauer und Walter Pongratz. Salzburg, 1988, Edition Galerie Fotohof. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kurt Kaindl (1954- ) fotóművész, a kötet szerzője által DEDIKÁLT példány.
16635.

Kaindl, Kurt: Wurzmühle. Industriearchäologie aus dem oberen Waldviertel. Fotodokumentation. Mit Texten von Harald Waitzbauer und Walter Pongratz. Salzburg, 1988, Edition Galerie Fotohof. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kurt Kaindl (1954- ) fotóművész, a kötet szerzője által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Szücs György, Krivátsy-Szűts Péter: Krivátsy-Szűts György és a Műbarát. Konok Tamás előszavával. Békéscsaba, 1999, Typografika Kft. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Szücs György által DEDIKÁLT példány.
16636.

Szücs György, Krivátsy-Szűts Péter: Krivátsy-Szűts György és a Műbarát. Konok Tamás előszavával. Békéscsaba, 1999, Typografika Kft. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Szücs György által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Robert Marcel. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2007., Erdész&Makláry Fine Arts Gallery. Robert Marcell fotóművész kiállítási katalógusa, a művész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16637.

Robert Marcel. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2007., Erdész&Makláry Fine Arts Gallery. Robert Marcell fotóművész kiállítási katalógusa, a művész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kis szakadással. Számozott (1500/463.) példány.
16638.

Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kis szakadással. Számozott (1500/463.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
English silver hall-marks. Including the Marks of Origin on Scottish & Irish silver plate from circa 1554. With 500 of the more improtant Makers Marks from 1697-1900. Edited by Judith Banister. With lists of English, Scottish and Irish Hall-marks and Makers Marks. London,én.,W. Foulsham & C. Angol nyelven. Jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16639.

English silver hall-marks. Including the Marks of Origin on Scottish & Irish silver plate from circa 1554. With 500 of the more improtant Makers Marks from 1697-1900. Edited by Judith Banister. With lists of English, Scottish and Irish Hall-marks and Makers Marks. London,én.,W. Foulsham & C. Angol nyelven. Jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
17
Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16640.

Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Hoppál-Jenkovics-Nafy-Szemadám: Jelképtár. 1988, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16641.

Hoppál-Jenkovics-Nafy-Szemadám: Jelképtár. 1988, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz