2 db Székesfővárosi Képtár katalógus: A Székesfővárosi Képtár 1939-40 év uj szerzeményeinek II. kiállítása (a XIX. sz. végétől napjainkig), 1941. ápr. 5.-től. Tárgymutató. Tűzött papírkötés. + A Székesfővárosi Képtár 1941-42 év uj szerzeményeinek kiállítása (XVIII. sz. végétől napjainkig), 1943. márc. 6.-tól Tárgymutató. Tűzött papírkötés, foltos borítóval és lapokkal, borító hátulja sérült.
Nemzetközi "mail art" kiállítás Budapest 1984. International "mail art" exhibiton Budapest 1984. Kiállítási katalógus. Bp., 1984, Fiatal Művészek Klubja. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (941./1000) példány.
Kovács Tamás László. hn., 1997., Szolárisz Bt. A művész munkáinak fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány.
Várnagy Ildikó: Művészeti írások 1973-1999. Bp., é.n., AND Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Sikota Győző: Hollóházi kerámia. Bp.,1961, Műszaki. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, egy lapon 'kerámiajegyekkel.' Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 1600 példányban.
1998 Szüts Miklós. A művész, Szüts Miklós (1945-) festőművész által aláírt példány. Bp., 1998., Vigadó Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.