Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 346

László Gyula: Hatvan főember. Cseh Gusztáv rézkarcai. Az előszót és a képek ismertetését - - írta. Bp., 1993., Kráter Műhely Egyesület. Kiadói papírkötés.
16738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1999 Supka Magdolna: Kárpáti Tamás. hn., 1999., Te-Art-Rum, 22 p. Kiadói papírkötés.
16739.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kósa László - Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp, 1973, Móra. Sáros András Miklós rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben
16740.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
16741.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16742.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bak Imre 1993-1994. Új Képek. Szerk.: Simon Zsuzsa. H.n., 1994, k.n.. Színes képekkel, Bak Imre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Angol és magyar nyelven. Földényi F. László tanulmányával. Kiadói papírkötés.
16743.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Japán fametszetek XVII-XX. sz. Kiállítási katalógus. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1976, Iparművészeti Múzeum, 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
16744.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, [1935], Erdélyi Szépmíves Céh. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16745.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-műveltség. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16746.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Koós Judit: Horti Pál élete és művészet 1865-1907. Bp., 1982. Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, gerincén sérülés
16747.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Berger Barna: Fej vagy írás, 92 magyar író portréja. [Bp.], 2005., PrintXBudavár. Benne neves kortárs magyar írók fotóival, és portréival, közte Bächer Iván, Csukás István, Esterházy Péter, Faludy György, Háy János, Kányádi Sándor, Kertész Imre, Nádas Péter, Nádasdy Ádám, Parti Nagy Lajos, Polcz Alaine, Réz Pál, Szabó Magda, Varró Dániel, Závada Pál és mások. Kiadói kartonált papírkötésben,
16748.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
The J. Paul Getty Museum handbook of the collections. Malibu, 1986., The J. Paul Getty Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16749.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft