Pán Imre emlékszoba. Szerk.: Nagy Zoltán. Székesfehérvár, 2004., Városi Képtár - Deák Gyűjtemény. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Murádin Jenő: A Barabás Miklós Céh. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
Murádin Jenő: A Ferenczy család Erdélyben.Bukarest, 1981, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
A fotográfus. Magyar írók novellái és jegyzetei a fényképről, a fényképezésről. Gyűjtötte, válogatta és összeállította: Kőrössi P. József. Bp., 2001., Noran. Kiadói kartonált papírkötésben
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.