Szüts Miklós: Akvarellek / Watercolors. 2009-2013. Bp., 2013, Magvető. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Szüts Miklós (1945- ) festőművész által Kósáné Kovács Magda (1940-2020) politikus, volt országgyűlési- és európai parlamenti képviselő, munkaügyi miniszter részére DEDIKÁLT példány.
Az élet megindulása a felszabadult Budapesten 1945-1946 A Budapesti Történeti Múzeum grafikai kiállításai III., Bp., 1970, Budapesti Történeti Múzeum, papírkötésben
Walther Gensel: Millet und Rousseau. [Jean Francois Millet, P. E. Théodore Rousseau.] Künstler-Monographien LVII. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói foltos, sérült kartontokban, de a kartontokot leszámítva, egyébként jó állapotban.
Adolf Rosenberg: Teniers der Jüngere. Künstler-Monographien VIII. Bielefeld-Leipzig, 1895, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.
Adolf Rosenberg: Antoine Watteau. Künstler-Monographien XV. Bielefeld-Leipzig, 1896, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott, kissé sérült papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
Hans Wolfgang Ginger: Julius Schnorr von Carolsfeld. Künstler-Monographien 103. Bielefeld-Leipzig, 1911, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
Otto von Schleinitz: William Holman Hunt. Künstler-Monographien LXXXVIII. Bielefeld-Leipzig, 1907, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartonált papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
Catalogue of Highly Important Pictures by Old Masters, the Property of the Late Charles Butler, ESQ. Removed from 3 Connaught Place, Hyde Park, W. Which will be sold by auction by Messrs. Christie, Manson & Woods at their great rooms. 25-26. May. 1911. London, 1911, Christie's, (William Cloves & Sons, 70 p.+7 (fekete-fehér képtáblák) t. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, "Pécsi József Budapest" névbélyegzéssel.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.