2 000 Ft
Tagore, Rabindranath: Növekvő Hold. Ford.: Zsoldos Benő. Szerelmi ajándék; Szüret. Ford.: Bartos Zoltán. (Egy kötetben). Tagore munkái. Bp., 1924, Pantheon, 135+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel, ajándékozási bejegyzéssel.