1 400 Ft
Kolligátum 3 műből: Bret Harte: Egy bánya története. Vázlat a kaliforniai életből. Ford.: Dr. Wirtzfeld Béla. Bp., 1892, Rózsa Kálmán és Neje; Erdélyi Gyula: A kék szemöldök. A Nemzeti Hírlap könyvtára; Abonyi Gyula: Bűnvirág. (165 p., 147 p., 46 p.) Dombornyomott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel, néhány sérült lappal.