1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Gárdonyi Géza: Az én falum. I-II. köt. [Egybekötve.] Biczó András 16 képtáblájával illusztrált. Bp., én., Dante. [Második kiadás.] Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a lapok felső részein sérülésnyomokkal, foltokkal, szöveget nem érintő hiányokkal.