Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó kötéstáblán és szennylapon kis ázásnyomok.
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félbőr-kötés. Számozatlan példány.
Körmendi Lajos: Öt perc az élet. A kötet illusztrátora, Bényi Árpád (1931-2006) festőművész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Karcag, 1997, Barbaricum Könyvműhely. 151 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány lapon ceruzás jelölésekkel, tartalomjegyzékben tollas kiegészítéssel..
Ian Flemming: Goldfinger. Ford.: S. Gáti. Haifa,é.n.(1963?),A-T Könyvkiadó. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső táblán törésnyommal, a címlap és az első lap kijár, laza kötéssel, beragasztott címkével a címlapon.