Seghers, Anna: A Sankt Barbara-i halászok felkelése. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1964, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói bőrkötés, a gerincen kis kopással. Számozott (1004./2050) példány.
Tollas Tibor: Forgószélben. / In Whirlwind. Válogatott versek két nyelven. Szerk.: Tábory Maxim. H.n., 1990, Ladányi Imre és Ilona E. Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Méray Tibor: Búcsúlevél. (A Magyar Könyves Céh 6. kötete). Párizs, 1965, Magyar Könyves Céh. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, koszos borítóval. Emigráns kiadás.
J. Bauer - V. Bouska - F. Tvrz: Drágakőkalauz. Bp., 1989, Natura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Az öreg plébános levelei. II. rész. Különlenyomat az "Egyházi Lapok"-ból. Bp., 1930, Korda Rt. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel, a lapéleken és a hátsó borítón tintafoltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.