Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép. Linómetszet, papír. Jelzett, autog... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Varga-Matyas-1910-2002-Onarckep-Linometszet-papir-Jelzett-autograf-ajandekozasi-sor~II2655650
2655650
10508
420
Leírás: Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép. Linómetszet, papír. Jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1942-ből. Üvegezett, kopott fakeretben, 30×20 cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: