Ruzicskay György (1896-1993): Tömeg. Algráfia, papír, jelzett az algrá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ruzicskay-Gyorgy-1896-1993-Tomeg-Algrafia-papir-jelzett-az-algrafian-24C39718-cm-Uvegez~II2655601
2655601
10391
420
Leírás: Ruzicskay György (1896-1993): Tömeg. Algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24×18 cm. Üvegezett, kissé sérült keretben.
: pk