Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Rét, 1929. Olaj, karton, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Magyar-Mannheimer-Gusztav-1859-1937-Ret-1929-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-kisse-seru~II2658806
2658806
10301
420
15000
Leírás: Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Rét, 1929. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19×25 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: