Guzsik Ödön (1902-1954): Séta a napfényben. Olaj, karton, jelzett. Dek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Guzsik-Odon-1902-1954-Seta-a-napfenyben-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-serult-fakeretb~II2660584
2660584
10175
420
Leírás: Guzsik Ödön (1902-1954): Séta a napfényben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 22×27 cm
: pk