Dobroszláv József (1932-2016): 3-as metró építése, 1970. Akvarell, pap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Dobroszlav-Jozsef-1932-2016-3-as-metro-epitese-1970-Akvarell-papir-jelzett-Serult-k~II2666657
2666657
10105
420
28000
Leírás: Dobroszláv József (1932-2016): 3-as metró építése, 1970. Akvarell, papír, jelzett. Sérült keretben. 33x46 cm
: pk