Festmények és grafikák Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500627
10062
420
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm 2635714
10063
420
Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel 29x40 cm 2658535
10064
420
Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5x25cm 2660567
10065
420
Bordás Ferenc (1911-1982): Budai hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm 2659025
10066
420
34000
Borgó György Csaba (1950-): A kakasos. Színes litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII./X. számozással, paszpartuban, 48x77,5 cm 2660573
10067
420
Boross Géza (1908-1971): Siófok. Színezett rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29,5×38,5 cm 2658463
10068
420
36000
Bozsó János (1922-1998): Színes táj. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 23x40 cm 2658961
10069
420
Bócsa István (?-): Színes táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 23,5×17 cm 2666434
10070
420
Böhm Pál (1839-1905): Épület (templom) homlokzat. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett keretben, 22x16,5 cm 2526715
10071
420
Börtsök László (?-?): XI. Pius pápa címere, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Sérült, javított. 46x63,5 cm. 2546077
10072
420
13000
Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?), 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alja sérült. 48x63 cm. 2444664
10073
420
B. Séday Mária (1925-2009): ...és a zongora (Seress Rezső zongorája). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült (apró felületi festék lepergéssel). Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 70×90 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft