Festmények és grafikák Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2654684
10510
420
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Útszéli fák. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott 20/100. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé sérült. 29,5x39,5 cm 2635236
10511
420
60000
Vasarely Victor (1908-1997): Vega 8. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 35×35 cm 2658526
10512
420
42000
Vass Albert (1896-1969): Art deco hölgy, 1930-as évek. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm 2651732
10513
420
28000
Vastagh Géza (1866-1919): Madár. Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 28x24,5 cm. Lap széle vágott, apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Bird. Pencil and gouache on paper, unsigned. 28x24,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side. 2651727
10514
420
24000
Vastagh Géza (1866-1919): Dombos táj, 1886. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19,5x27,5. Lapszéli apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Hillside, 1886. Pencil on paper, signed lower right. 19,5x27,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side. 2662162
10515
420
11000
Váli jelzéssel: Nagyerdei tanya. Szén, papír, jelzett, 22x31cm 2658857
10516
420
Vásárhelyi Kováts Tibor (1924-1997): Hölgy virággal. Olaj, vászon. Javított, sérült. 80x60 cm 2658466
10517
420
14000
Veress Zoltán (1868-1935): Budapest, Nyék, vörös fenyők. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben. 32×25,5 cm 2640953
10518
420
Vetlényi Zsolt (1967-): Tavaszdombok. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 19,5×22,5 cm 2640969
10519
420
Vetlényi Zsolt (1967-): Mohakert. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 11,5×18,5 cm 1991127
10520
420
Vincze Győző (1925-2001): Sziklás táj, vegyes technika, papír, foltos, jelzés nélkül, 46×63 cm 2662645
10521
420
32000
Vincze Győző (1925-2001): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft