Batári László (1920-1997): Nyírpazonyi Nagyhegy. Olaj, vászon. Jelzett. fa keretben, néhány kisebb hibával, egy pici lyukkal. 110x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo), 1930. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli kissé sérült fa keretben. 50x40 cm/ István Bácskay (?-?), active in the first half of the XXthe century: Cairo (Egypt), 1930. Oil on canvas. Signed. With very small surface flaws. Framed. 50x40 cm