G. Szántó András (?-2002): Vízparti élet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 52x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
/ ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm.
Győri Márton (1979-), 2 db mű egy keretben: Betegség-kirajzoló kalap és Ádám-láz kalap, 1995. Vegyes technika, papír. Jelzett. Bal oldali mű tetején felületi sérüléssel. Fa keretben. 82x27 cm