Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2602116
10641
420
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (... Rita) jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, 50x70 cm 2633345
10642
420
Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekoratív fakeretben 2655539
10643
420
Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött festő: Férfi portré. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 30x25 cm 2655520
10644
420
Olvashatatlan jelzéssel: Faluszéle. Olaj, karton, fakeretben, 22,5×32 cm 2655517
10645
420
Bakonyi jelzéssel: Baromfiudvar. Olaj, karton, fakeretben, 20,5×26 cm 2653399
10646
420
Nagy jelzéssel: Hegyvidéki táj (Erdély?). Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 18x25 cm 2653215
10647
420
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya napsütésben. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 27,5x36 cm 2626092
10648
420
ZK jelzéssel: Kövek. Akril, farost, keret nélkül, 30x50cm 2626103
10649
420
Jelzés nélkül: Erdő. Olaj, vászon, keret nélkül, 31x41cm 2636221
10650
420
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fakeretben, 35x28 cm 2624060
10651
420
Kecskés András (1968-): Délután. Olaj, kasírozott vászon. Üvegezett fakeretben, 49×29 cm 2626520
10652
420
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, kopott, sérült keretben, 23x33cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft