Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 330

Jelzés nélkül: Szürrealista alakok (kétoldalas mű). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21×34,5 cm
10568.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jelzés nélkül: Szürrealista formák (kétoldalas mű). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. 21×34,5 cm
10569.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz közepén/második felében működött magyar festő (Szőnyi István tanítványa?): Lány virággal. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 60x50 cm.
10570.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Jelzés nélkül: Havas hegyek. Olaj, vászon, restaurált, 66,5x79cm
10571.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10572.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Dermény A. József jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 70×75 cm
10573.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
N. Balázs J. 942 jelzéssel: Hajókázás. Olaj, vászon. 57x75cm
10574.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Olvashatatlan jelzéssel: Pipacsos tó libákkal. Olaj, vászon. 60x75cm
10575.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ujváry jelzéssel (jobbra lent): Jelenet. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben, 84×62 cm
10576.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Dobi 2008 jelzéssel: Cicák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm
10577.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Huszthy jelzéssel: Udvar libákkal. Olaj, vászon, Kopott keretben. 60x80cm
10578.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Andrási jelzéssel: Életfa. Olaj, vászon, 62x82cm
10579.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft