Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2659311
10869
420
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (paszpartu által takarva): Vihar előtt. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×39 cm 2653243
10870
420
Rembrandt van Rijn (1606-1669) után: Bibliai jelenet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15x11 cm 2655109
10871
420
Kondor Béla (1931-1972): Fel a mennybe. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 2655107
10872
420
Kondor Béla (1931-1972): Életek. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 2655111
10873
420
Kondor Béla (1931-1972): Misén. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 2547279
10874
420
Olvashatatlan jelzéssel: Shine Blue. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. 33x49cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft