Zsolnay Török János(1932-1996): Hárfázó. Eozin mázas porcelán fajansz,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-Torok-Janos1932-1996-Harfazo-Eozin-mazas-porcelan-fajansz-jelzett-1970-korul~II2585214
2585214
11221
419
36000
Leírás: Zsolnay Török János(1932-1996): Hárfázó. Eozin mázas porcelán fajansz, jelzett, 1970 körül, sérült, restaurált. m: 32 cm