Wallendorf porcelán labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Wallendorf-porcelan-labdazo-puttok-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-14-cm~II2651019
2651019
11376
419
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Wallendorf porcelán labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
: nagy_andras