Herendi hecsedli mintás cigaretta tartó, kézzel festett porcelán, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-hecsedli-mintas-cigaretta-tarto-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-m6c~II2647808
2647808
11201
419
Leírás: Herendi hecsedli mintás cigaretta tartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:6cm
: karap_norbert