Boch belga porcelán tálka (6db). Kézzel festett, jelzett, egyik ragasz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Boch-belga-porcelan-talka-6db-Kezzel-festett-jelzett-egyik-ragasztott-serult-D-11-cm~II2650308
2650308
11344
419
Leírás: Boch belga porcelán tálka (6db). Kézzel festett, jelzett, egyik ragasztott, sérült. D: 11 cm
: nagy_andras