56 darabos Herendi ZOVA Jardin Zoologique Vert mintás étkészlet, kézze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/56-darabos-Herendi-ZOVA-Jardin-Zoologique-Vert-mintas-etkeszlet-kezzel-festett-porcelan-jelze~II2642944
2642944
11154
419
380000
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
Leírás: 56 darabos Herendi ZOVA Jardin Zoologique Vert mintás étkészlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
: nagy_andras