Kerámiák Tételek száma: 151
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2650340
11060
419
Art-ceramics
Szabó Kinga: Díszváza, kerámia, kézzel festett jelzett hibátlan, d: 19cm 2652035
11061
419
Art-ceramics
Népi kerámia falikép, kopásokkal, lepattanásokkal, jelzés nélkül, 25x23 cm 2643524
11062
419
Art-ceramics
3 db kerámia tányér, habán másolat, népi, egy jelzett: Berény Bálint Szentes. 1 db sérült. d: cca. 26 cm 2643548
11063
419
Art-ceramics
Régi cserép edény, sérülésekkel. d: 40 cm 2645264
11064
419
Art-ceramics
19. századi népi edény, szőlőmotívumokkal, repedt, korának megfelelő sérülésekkel. M: 18cm 2606432
11065
419
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi csali kancsó, versikével:" Csali kancsó vagyok, jó bort tartogatok, van egy lyukam keresd meg, a boromat igyad meg", mázas kerámia, jelzés nélkül, m:21 cm 2651588
11066
419
Art-ceramics
Hummel-Goebel virágot ültető fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 2609685
11067
419
30000
Art-ceramics
Szovjet anyácska, kerámia, fa talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm 2575972
11068
419
Art-ceramics
Kínai kerámia váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázrepedéssekkel, m: 47 cm 2625468
11069
419
14000
Art-ceramics
Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült, teáskanna tetején kis elefánt. Jelzett, hibátlan. 2625469
11070
419
Art-ceramics
Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült. Jelzett, egyik csészén apró lepattanás. 2625471
11071
419
Art-ceramics
Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült. Jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft